⌚ SUUNTOCZ.cz⌚ POLARCZ.cz⌚ kupHodinky.cz⌚ TIMEX.cz⌚ GARMIN⌚ stopwatch.czH.S.H Sport s.r.oH.S.H e-shop
⚂♟ Společenské-hry.cz♛ Drevene-sachy.cz♣ Pokerstore.cz◪ Orienteering.cz☼ RECTA◪ SPORTident.cz◪ VJsport.cz⌚ Kahuna.czH.S.H. Computer⛬ Všechny e-shopy
Bestsellery







polaroh1
Polar Polar OH1
2 390,- Kč












T47471
Timex Helix A_B_T
5 490,-Kč  3 999,- Kč


prt610-7
Casio Pro Trek Triple Sensor metal
11 990,-Kč  9 999,- Kč


Výsledky bleskového turnaje 14.11.09

Pořadí Nasazení Jméno a příjmení Rtg FED Šachový klub Body BH.
1 1 IM Priehoda Vítězslav 2367 CZE Šk Joly Lysá Nad Labem 9˝ 63
2 2 IM Přibyl Josef 2342 CZE Šk Holdia Dp Praha 9 65
3 3 Jurásek Miroslav 2292 CZE Šk Joly Lysá Nad Labem 9 60˝
4 4 Hába Zdeněk 2183 CZE Šk Gordic Jihlava 7˝ 63
5 5 Šimeček Bohumil 2152 CZE Tj Sokol Praha-Vršovice 7˝ 61
6 16 Kukačka Martin 2031 CZE Tj Sokol Praha-Vršovice 7˝ 54
7 14 Vavra Jan 2066 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice 7˝ 51
8 20 Mrna Vladimír 2003 CZE Tj Spartak Zebrak 7 63
9 8 Melich Jindřich 2114 CZE Tj Praha-Pankrác 7 61˝
10 34 Kopecký František 1896 CZE Sk Motorlet Praha 7 59˝
11 11 Janicek Jindrich 2082 CZE Šk Joly Lysá Nad Labem 7 58
12 25 Macků Emil 1957 CZE Tcj Sokol Benešov 7 55˝
13 23 Tejkal Jiří 1961 CZE Sk Loko Praha 7 52˝
14 17 Plášek Zdeněk 2025 CZE Šachový Klub Černý Baron, 7 52
15 9 Holub Milan 2104 CZE Tj Jawa Brodce 7 51˝
16 32 Janoušek Roman 1903 CZE Sk Rapid Praha 6˝ 58˝
17 12 Horák Karel ml. 2080 CZE Šk Sokol Vyšehrad 6˝ 55˝
18 22 Szaraz Vojtech 1984 SVK Sachovy Klub Cerny Baron, 6˝ 55
19 18 Petrak Robert 2020 CZE Sk Praha-Smichov 6˝ 54
20 21 Bouček Vlastimil 1994 CZE Šk Kostelec N.Čern.Lesy 6˝ 51˝
21 31 Smolka Josef 1908 CZE Tj Jawa Brodce 6˝ 50
22 43 Musil Stanislav 1727 CZE Sk Ddm Kostelec Nad Orlic 6˝ 50
23 24 Vimpel Jiří 1961 CZE Šk Teplárna Praha-Malešic 6˝ 46
24 6 Novák Jindřich 2146 CZE Caissa Úholičky 6 61˝
25 13 Bechyne Jaroslav 2072 CZE Sk Loko Praha 6 59
26 7 Schmid Jaroslav 2143 CZE Sk Motorlet Praha 6 57
27 19 Němec Milan 2019 CZE Sk Loko Praha 6 54
28 46 Vejvoda Radek 1687 CZE Tcj Sokol Benešov 6 51˝
29 29 Votruba Petr 1924 CZE Sk Rapid Praha 6 48
30 30 Hoskovec Josef 1910 CZE Sk Rapid Praha 6 43˝
31 41 Horák Karel st. 1818 CZE Šk Sokol Vyšehrad 6 43
32 35 Forman Miroslav 1895 CZE Šk Kostelec N.Čern.Lesy 5˝ 61
33 26 Kůs Petr 1952 CZE Tj Praga Praha 5˝ 59˝
34 10 Hašpl Miroslav 2085 CZE Šk Sokol Vyšehrad 5˝ 58
35 36 Zábranský Jan 1894 CZE Šk Praha-Smíchov 5˝ 52˝
36 39 Kozel Miroslav 1824 CZE Fima Čsob 5˝ 50˝
37 15 Koper Štefan 2042 CZE Šk Kostelec N.Čern.Lesy 5˝ 50˝
38 45 Kozusek Slavomir 1695 CZE Sk Ddm Kostelec Nad Orlic 5˝ 47
39 47 Trčka Bohdan 1644 CZE Šk Praha-Smíchov 5˝ 47
40 44 Medek Karel 1719 CZE Sk Motorlet Praha 5 53˝
41 53 Kozusek Daniel 1494 CZE Sachova Skola Panda Rychn 5 52
42 28 Feierfeil Jiří 1924 CZE Tj Jawa Brodce 5 52
43 60 Boček Lukáš 1354 CZE Šk Medvědi Zvole 5 49
44 65 Potůček Milan 1250 CZE Tcj Sokol Benešov 5 48˝
45 27 Vaněček Stanislav 1938 CZE Sk Lokomotiva Radlice, O. 5 46˝
46 37 Krejčí Martin 1846 CZE Tj Spartak Vlašim 5 45
47 40 Krnak Vladimir 1820 CZE Sachovy Klub Cerny Baron, 4˝ 53
48 38 Partl Miloslav 1836 CZE Tj Sokol Tišice 4˝ 48
49 48 Dostalek Petr 1620 CZE Sk Ddm Kostelec Nad Orlic 4˝ 46
50 59 Böhm Jan 1417 CZE Šk Sokol Vyšehrad 4˝ 46
51 66 Rybáček Jiří 1250 CZE Šk Medvědi Zvole 4˝ 45
52 58 Žegklitz Michal 1427 CZE Tj Bohemians Praha 4˝ 44˝
53 64 Máslo Ondřej 1250 CZE Šk Medvědi Zvole 4˝ 44˝
54 33 Bartoň Milan 1896 CZE Tj Praga Praha 4˝ 44˝
55 42 Štěpánek Svatopluk 1815 CZE Šk Sokol Vyšehrad 4˝ 42˝
56 52 Chmelar Vitezslav 1527 CZE Sk Ddm Kostelec Nad Orlic 4˝ 38˝
57 56 Kutil Pavel 1444 CZE Šk Kdjs Sedlčany 4˝ 36˝
58 62 Florian Matěj 1250 CZE Šk Medvědi Zvole 4 44˝
59 55 Vyterna Miroslav 1459 CZE Šk Kdjs Sedlčany 4 43˝
60 54 Utratil Ferdinand 1488 CZE Tj Sokol Tišice 4 33˝
61 61 Skuhrovec Jaroslav 1307 CZE Šk Praha-Smíchov 3˝ 41
62 50 Helcel Jiří 1560 CZE Sk Viktoria Žižkov 3˝ 41
63 63 Hřídel Petr 1250 CZE Šk Medvědi Zvole 3˝ 40˝
64 51 Kozlová Lucie 1528 CZE Fima Čsob 3˝ 38˝
65 67 Sadil Jan 1250 CZE Šk Kdjs Sedlčany 3˝ 36
66 70 Bydzovsky Jan 0 CZE 3˝ 34˝
67 57 Pucholt Martin 1428 CZE 3˝ 34
68 49 Háněl Jaromír 1577 CZE Šk Medvědi Zvole 3 45˝
69 68 Štastný Miroslav 1250 CZE Tj Tourist Biomedica Říča 2˝ 33˝
70 69 Hřídel Zdeněk 1100 CZE Šk Medvědi Zvole 1 33˝