⌚ SUUNTOCZ.cz⌚ POLARCZ.cz⌚ kupHodinky.cz⌚ TIMEX.cz⌚ GARMIN⌚ stopwatch.czH.S.H Sport s.r.oH.S.H e-shop
⚂♟ Společenské-hry.cz♛ Drevene-sachy.cz♣ Pokerstore.cz◪ Orienteering.cz☼ RECTA◪ SPORTident.cz◪ VJsport.cz⌚ Kahuna.czH.S.H. Computer⛬ Všechny e-shopy
Bestsellery







polaroh1
Polar Polar OH1
2 390,- Kč















Snauwaert ATP Tour
899,-Kč  599,- Kč

Výsledky 3. ročníku rapidu Šachy.biz (2010)

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  H 1   H 2   H 3 
1   Gregor Jiří CZE 2249 TJ Praga Praha 8,0 42,5 54,5 8
2   Větrovský Michal CZE 2203 SK Loko Praha 7,5 41,5 53,5 6
3 IM Zvára Petr CZE 2438 TJ Bohemians Praha 7,0 45,0 58,0 6
4   Krutina Ivan CZE 2082 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 7,0 42,0 53,5 6
5   Hába Zdeněk CZE 2183 ŠK Gordic Jihlava 7,0 35,5 46,5 7
6 IM Přibyl Josef CZE 2342 ŠK Holdia DP Praha 6,5 40,5 52,0 6
7 IM Černoušek Lukáš CZE 2401 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 40,0 51,5 6
8   Holub Milan CZE 2104 TJ Jawa Brodce 6,5 38,0 47,5 6
9   Novák Jindřich CZE 2070 CAISSA Úholičky 6,5 36,5 46,5 6
10   Vodička Vlastimil CZE 2167 Sokol Mladá Boleslav 6,0 40,5 52,5 5
11   Vedral Oldřich CZE 2317 SK OAZA Praha 6,0 39,5 51,5 5
12   Sýkora Petr CZE 2053 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 6,0 38,0 49,0 6
13   Hostička František CZE 2185 TJ Spartak TOS Žebrák 6,0 37,5 47,5 5
14   Pirklová Hana CZE 2199 Šachová škola Panda Rychnov nad Kně 6,0 35,0 45,0 5
15   Veselý Petr CZE 1951 TJ Spartak OEZ Letohrad 6,0 35,0 43,5 6
16   Kubeczka Aleš CZE 1997 Slavia Havířov 5,5 40,5 49,5 5
17   Šimeček Bohumil CZE 2174 TJ Sokol Praha-Vršovice 5,5 38,0 49,0 5
18   Pataridis Janis CZE 1894 Šachový klub Černý Baron, o.s. 5,5 38,0 48,5 5
19   Čmiko Jakub CZE 2071 SK OAZA Praha 5,5 36,5 47,0 5
20   Noha Michal CZE 2000 SK OAZA Praha 5,5 36,5 46,5 5
21   Sviták David CZE 1979 SK OAZA Praha 5,5 36,0 46,5 5
22   Pospěch Radim CZE 2016 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5,5 35,5 45,5 5
23   Hašpl Miroslav CZE 2085 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 35,5 45,0 5
24   Hroník Petr CZE 1958 TJ Jawa Brodce 5,5 34,5 43,5 4
25   Koper Štefan CZE 2028 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 5,5 34,0 44,0 4
26   Melich Jindřich CZE 2114 TJ Praha-Pankrác 5,5 31,5 40,0 5
27   Hadžala Daniel CZE 2099 TJ Spartak TOS Žebrák 5,0 41,0 51,0 4
28 FM Kubečka David CZE 2261 TJ Sokol Praha-Vršovice 5,0 37,0 48,0 4
29   Hořínek Karel CZE 2022 Šachový klub Bohnice 5,0 36,5 47,0 4
30   Kamlach Miroslav CZE 2097 SK Loko Praha 5,0 36,0 46,5 5
31   Plášek Zdeněk CZE 2025 Šachový klub Černý Baron, o.s. 5,0 34,0 44,5 4
32   Vimpel Jiří CZE 1961 ŠK Teplárna Praha-Malešice 5,0 33,0 42,5 4
33   Přibylová Růžena CZE 1895 ŠK Holdia DP Praha 5,0 32,5 43,0 5
34   Forman Miroslav CZE 1895 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 5,0 32,5 42,5 5
35   Pavlíček Petr CZE 2015 SK Loko Praha 5,0 32,0 42,5 5
36   Bouček Vlastimil CZE 1994 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 5,0 32,0 41,0 5
37   Ratušny Arsen CZE 2038 ŠK Praha-Smíchov 5,0 31,5 40,5 4
38   Skokan František CZE 1865   5,0 31,0 39,0 5
39   Tlamsa Radovan CZE 1774   5,0 31,0 39,0 4
40   Lacina Filip CZE 1971 ŠK Sokol Vyšehrad 5,0 29,0 38,0 4
41   Macháček Otakar CZE 1926 USK Praha 4,5 34,5 43,5 4
42   Němec Milan CZE 2019 SK Loko Praha 4,5 33,5 43,0 4
43   Tejkal Jiří CZE 1975 SK Loko Praha 4,5 33,0 42,5 4
44   Bartoň Milan CZE 1885 TJ Praga Praha 4,5 32,5 41,0 4
45   Šneiberg Kryštof CZE 1844 ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 31,5 41,5 4
46   Vilímová Monika CZE 1726 TJ Kavalier Sázava 4,5 31,5 41,0 4
47   Vávra Jan CZE 2066 TJ Sokol Praha-Vršovice 4,5 31,5 39,5 3
48   Feierfeil Jiří CZE 1924 TJ Jawa Brodce 4,5 27,5 35,5 4
49   Sakař Miloš CZE 2022 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4,0 34,5 44,0 4
50   Katsianikos Konstantinos CZE 1747 SK Loko Praha 4,0 34,0 45,0 4
51   Halla Jiří CZE 1923 CAISSA Úholičky 4,0 31,5 39,5 3
52   Rybáček Jiří CZE 1000 ŠK Medvědi Zvole 4,0 31,5 39,0 2
53   Jiroušek Filip CZE 1456 TJ Tourist Biomedica Říčany 4,0 31,0 40,0 4
54   Fuchs Lukáš CZE 1000 USK Praha 4,0 30,5 39,0 4
    Mašek Vlastimil CZE 1000 SK Loko Praha 4,0 30,5 39,0 4
56   Štěpánek Svatopluk CZE 1814 ŠK Sokol Vyšehrad 4,0 29,5 40,0 3
57   Dvořák Aleš CZE 1708 USK Praha 4,0 29,5 38,0 4
58   Anaškin Arsenij CZE 1250 SK OAZA Praha 4,0 29,0 36,5 4
59   Petruň Milan CZE 1934 TJ Lanškroun 4,0 28,0 36,0 4
60   Potůček Milan CZE 1000 TcJ Sokol Benešov 4,0 28,0 35,5 3
61   Sadil Jan CZE 1250 ŠK KDJS Sedlčany 4,0 27,5 35,0 4
62   Nový Filip CZE 1000 ŠK Sokol Vyšehrad 4,0 26,0 32,5 4
63   Veselý Roman CZE 1758 USK Praha 4,0 25,5 33,0 4
64   Jukl Karel CZE 1734 TJ Jawa Brodce 4,0 25,0 33,5 3
65   Jungmann Martin CZE 1250 ŠK Medvědi Zvole 4,0 23,5 30,5 4
66   Chaloupka Bedřich CZE 1000 ŠK Medvědi Zvole 3,5 30,0 37,0 3
67   Nový Josef CZE 0   3,5 25,5 33,5 3
68   Studzinski Bolek CZE 1403 TJ Tourist Biomedica Říčany 3,5 24,0 30,5 3
69   Háněl Jaromír CZE 1577 ŠK Medvědi Zvole 3,0 31,5 39,0 3
70   Vyterna Miroslav CZE 1467 ŠK KDJS Sedlčany 3,0 30,5 38,0 3
71   Skuhrovec Jaroslav CZE 1307 ŠK Praha-Smíchov 3,0 27,5 36,5 2
72   Böhm Tomáš CZE 1613 ŠK Sokol Vyšehrad 3,0 27,0 34,5 2
    Mikeška Karel CZE 1000 SK Loko Praha 3,0 27,0 34,5 2
74   Böhm Jan CZE 1417 ŠK Sokol Vyšehrad 3,0 26,5 34,5 3
75   Brejcha Jakub CZE 1250 SK OAZA Praha 3,0 26,5 34,0 3
76   Sadil Pavel CZE 1000 ŠK KDJS Sedlčany 3,0 23,0 31,0 2
77   Závůrka Vladimír CZE 1000 TJ Kavalier Sázava 3,0 22,5 29,0 2
78   Rut Vojtěch CZE 1912 ŠK Sokol Vyšehrad 2,5 33,0 43,0 2
79   Horáčková Alena CZE 1682 CAISSA Úholičky 2,5 26,0 34,5 2
80   Pucholt Martin CZE 1428   2,5 25,5 33,0 2
81   Chytrý Lukáš CZE 1100 SK OAZA Praha 2,5 22,5 28,5 2
82   Zlámaná Anna CZE 1000 TJ Tourist Biomedica Říčany 2,5 18,5 24,5 1
83   Studzinski David CZE 1000 Stříbrná Skalice 2,5 17,0 25,0 1
84   Vilímová Julie CZE 1000 TJ Tourist Biomedica Říčany 2,5 16,5 22,5 2
85   Dvořák Karel CZE 1000   2,0 22,5 30,0 2
86   Hánělová Marie CZE 1000 ŠK Medvědi Zvole 2,0 22,0 29,5 2
87   Marišler Karel CZE 1000   2,0 22,0 29,0 2
88   Dvořák Adam CZE 1000 Sokol Vyšehrad 2,0 21,0 26,5 1