⌚ SUUNTOCZ.cz⌚ POLARCZ.cz⌚ kupHodinky.cz⌚ TIMEX.cz⌚ GARMIN⌚ stopwatch.czH.S.H Sport s.r.oH.S.H e-shop
⚂♟ Společenské-hry.cz♛ Drevene-sachy.cz♣ Pokerstore.cz◪ Orienteering.cz☼ RECTA◪ SPORTident.cz◪ VJsport.cz⌚ Kahuna.czH.S.H. Computer⛬ Všechny e-shopy
Bestsellery







polaroh1
Polar Polar OH1
2 390,- Kč















Snauwaert ATP Tour
899,-Kč  599,- Kč

2.ročník turnaje Šachy.biz v bleskovce

Poř. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 WGM Němcová Kateřina CZE 2283 Beskydská šachová škola o.s. 9,5 65,5 80,0 9
2 Hába Zdeněk CZE 2282 ŠK Gordic Jihlava 9,0 62,5 76,5 8
3 IM Priehoda Vítězslav CZE 2398 ŠK JOLY Lysá nad Labem 8,0 64,0 78,0 8
4 Straka Vojtěch CZE 2058 SK OAZA Praha 8,0 62,5 76,5 6
5 Mrňa Vladimír CZE 2043 TJ Spartak TOS Žebrák 8,0 61,5 72,5 8
6 Gregor Jiří CZE 2258 TJ Praga Praha 8,0 60,5 74,5 7
7 Hadžala Daniel CZE 2136 TJ Spartak TOS Žebrák 7,5 61,5 75,5 6
8 Szirmai Emil CZE 1997 TJ Bohemians Praha 7,5 55,5 67,5 7
9 Větrovský Michal CZE 2239 SK Loko Praha 7,0 65,0 81,0 7
10 Kamlach Miroslav S CZE 2090 SK Loko Praha 7,0 59,5 74,0 6
11 Bouček Vlastimil S CZE 2029 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 7,0 56,5 69,5 7
12 Melich Jindřich S CZE 2123 TJ Praha-Pankrác 7,0 54,5 66,5 7
13 Koper Štefan CZE 1985 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 7,0 54,5 65,0 7
14 Růžička Zdeněk S CZE 2141 SK Loko Praha 6,5 61,5 76,5 6
15 Jablečník Gustav S CZE 2126 Slavia Kroměříž 6,5 59,0 72,0 6
16 Trejbal Jindřich CZE 1943 TJ Slovan Velvary 6,5 58,5 71,0 6
17 Janíček Jindřich CZE 2082 Podhradní Lhota 6,5 57,5 71,5 6
18 Němec Václav CZE 1871 SK OAZA Praha 6,5 57,5 69,0 6
19 Macháček Otakar CZE 1932 USK Praha 6,5 53,0 63,5 6
20 Němcová Karolína CZE 1983 SK OAZA Praha 6,5 52,0 62,0 6
21 Holub Milan S CZE 2082 TJ Jawa Brodce 6,5 51,5 62,0 6
22 Pavlíček Petr S CZE 2011 SK Loko Praha 6,5 48,5 59,5 6
23 Sviták David CZE 1992 SK OAZA Praha 6,0 57,5 70,0 6
24 Bechyně Jaroslav S CZE 2083 SK Loko Praha 6,0 55,0 66,5 6
25 Volf Vladislav CZE 1910 TJ Krásná Lípa 6,0 54,0 67,0 6
26 Tlamsa Radovan CZE 1754 6,0 51,0 61,0 6
27 Rut Vojtěch CZE 1915 ŠK Sokol Vyšehrad 6,0 50,5 60,0 6
28 Partl Miloslav CZE 1920 TJ Sokol Tišice 6,0 49,0 61,0 5
29 Feierfeil Jiří CZE 1932 TJ Jawa Brodce 6,0 48,5 56,0 6
30 Bartoň Milan S CZE 1869 TJ Praga Praha 6,0 43,0 53,0 6
31 Melzer Jan S CZE 2071 ŠK Praha-Smíchov 5,5 55,0 67,5 5
32 Forman Miroslav CZE 1891 ŠK Kostelec n.Čern.lesy 5,5 54,5 67,0 5
33 Němec Milan CZE 2026 SK Loko Praha 5,5 54,0 67,5 5
34 Kopecký František S CZE 1898 SK Motorlet Praha 5,5 52,5 65,0 5
35 Straka Ondřej CZE 1957 ŠK Medvědi Zvole 5,5 51,5 63,0 5
36 Plášek Zdeněk CZE 1992 Šachový klub Černý Baron, o.s. 5,5 50,0 61,5 5
37 Němcová Kristýna CZE 2029 SK OAZA Praha 5,5 44,5 57,0 5
38 Hašpl Miroslav S CZE 2074 ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 43,0 53,0 5
39 Pataridis Janis S CZE 1867 Šachový klub Černý Baron, o.s. 5,0 55,0 67,0 5
40 Vilímová Monika CZE 1704 TJ Kavalier Sázava 5,0 48,5 59,5 4
41 Boček Lukáš J CZE 1596 TJ Tourist Biomedica Říčany 5,0 47,5 57,5 5
42 Závůrka Vladimír CZE 1457 TJ Kavalier Sázava 5,0 47,0 54,0 5
43 Vnouček Martin CZE 1000 TJ Jawa Brodce 5,0 46,5 56,5 4
44 Medek Karel S CZE 1732 SK Motorlet Praha 5,0 46,5 54,5 5
45 Bagmet Oleksandr CZE 1000 ŠK Praha Smíchov 5,0 45,0 55,0 5
46 Chaloupka Bedřich CZE 1583 ŠK Medvědi Zvole 5,0 40,5 49,0 4
47 Němcová Karin J CZE 1250 SK OAZA Praha 5,0 40,5 48,0 4
48 Baran Peter CZE 2067 TJ Neratovice 4,5 51,0 64,0 4
49 Král Pavel CZE 1662 TJ Sokol Neveklov 4,5 47,0 58,5 4
50 Háněl Jaromír CZE 1576 ŠK Medvědi Zvole 4,5 41,5 50,0 4
51 Veselý Roman CZE 1780 USK Praha 4,0 46,0 56,5 4
52 Potůček Milan S CZE 1418 TcJ Sokol Benešov 4,0 45,0 55,5 3
53 Veselský Jan CZE 1743 ŠK Praha-Smíchov 4,0 43,0 51,5 4
54 Houda Stanislav CZE 1472 TJ Kavalier Sázava 4,0 41,0 49,0 2
55 Kozlová Lucie CZE 1758 FIMA ČSOB 4,0 40,5 50,0 3
56 Dvořák Aleš CZE 1732 USK Praha 4,0 39,5 48,5 3
57 Němcová Kamila J CZE 1250 SK OAZA Praha 4,0 39,5 46,0 4
58 Chytrý Lukáš J CZE 1250 SK OAZA Praha 4,0 38,5 46,5 4
59 Plechata Pavel J CZE 1000 4,0 36,5 43,5 3
60 Němcová Eva J CZE 1100 SK OAZA Praha 4,0 36,0 43,0 3
61 Šebák Martin CZE 1519 TJ Lokomotiva Beroun 3,5 39,5 47,0 3
62 Holubová Dominika J CZE 1100 ŠK Medvědi Zvole 3,0 32,5 41,0 2
63 Hánělová Marie J CZE 1100 ŠK Medvědi Zvole 3,0 32,5 39,5 2
64 Zouplna Petr J CZE 1000 2,0 33,0 41,5 1
65 Houda Ondřej J CZE 1000 TJ Kavalier Sázava 1,0 33,5 40,0 0